Přijmeme Elektromechanika

přijmeme- Elektromechanika:

pro realizaci zakázek a následného servisu převážně v HK,PA kraji s občasnými výjezdy po ČR hledáme samostatného spolupracovníka pro montáže elektro MaR, tepelných čerpadel, kotlů, kotelen, VZT zařízení, …..  

Ideálně se jedná o osobu s vyhl. 50/78 min. 6, řidičským průkazem skupiny B, znalostí čtení elektro dokumentace a stavební dokumentace a praxí montážní/ servisní činnosti ze staveb a základní obsluhou PC. Výhodou, ale ne podmínkou, je orientace v problematice PLC, regulátorů TZB, a případně SW.

Vyžadujeme praxi min. 8 let v elektro, ideálně se specializací v oboru elektro TZB, průmyslu a orientací, zájmem o tento obor a spolupráci s kolegy na zakázce a bydlištěm v okolí Náchoda, Trutnova, Jaroměře, ….

Nabízíme slušné jednání, finanční ohodnocení dle praxe a oboustranné dohody, zručnosti, samostatnosti a k dispozici firemní auto, PC, MT. Možnost profesního růstu, pravidelné školení je samozřejmostí. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci na HPP (ŽL po dohodě) a při potenciálu dlouhodobější spolupráce případně zaškolíme.

Prosíme nejprve zaslat stručný CV na bures@atmprofi.cz a následně budete vyzváni k osobní schůzce.

 Dne 22.01.2021       , děkuji   , Bureš Pavel  

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.