Průmyslové velké budovy Reference

Jankele Petr, Chotěvice 4 hvězdy

Instalace nového automatického kotle Benekov R25 na pelety, regulace celého systému. 2 ks AKU nádoby 2000l, dopojení topení, vody. Elektro řízení - řízení nabíjení a vybíjení AKU nádoby, řízení topného okruhu směšováním.
  • V rámci zakázky pan Bureš demontoval a zlikvidoval starý dřevoplynový kotel ATMOS, provedl propočet a návrh nového automatického kotle na peletky vč. doplnění regulace a automatizace provozu vč. ohřevu TUV. Dodávka, montáž a najetí proběhlo bezvadně, rychle a profesionálně. S drobnými obtížemi, které se vyskytly při zaregulovávání systému se specifickou soustavou (2 stávající akumulační nádrže, boiler HC THERM, Ladomat a vyžádaly si přeprogramování řídící kotlové jednotky SIEMENS si poradil pan Bureš bravurně v součinnosti s dodavatelem kotle.
  • Spolupráce s panem Burešem naprosto předčila má očekávání a možná i díky počátečnímu mírně tvrdšímu obchodnímu vyjednávání o nabídce, kdy se projevila moje "profesní deformace" starého investičáka, jsme si nakonec s panem Burešem myslím i docela lidsky sedli ;). Děkuju moc za instalaci naprosto spolehlivého a plně automaticky pracujícího systému vytápění s dokonalým srdíčkem v podobě kotle BENEKOV R25, takže už je konec s každoročním lopocením se s 30m3 dřeva...
  • Topení peletami je naprosto perfektní a navíc nejekologičtější způsob topení!!!!
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.